Професійний кримінальний адвокат – запорука Вашої перемоги в суді.

На сьогоднішній день однією з головних проблем нашої держави є недосконала судова система. Особливо сильно це проявляється в галузі кримінального права. Будь-якому учаснику кримінального процесу, будь то підозрюваний, свідок або потерпілий, не обійтися без допомоги адвоката. Це дозволить максимально ефективно захистити Ваші інтереси та інтереси Ваших близьких. Крім того, залучення адвоката дозволить уникнути тиску з боку представників правоохоронних органів. Людині, який далекий від юридичної діяльності, практично неможливо розібратися з усіма нюансами законодавства, а кримінальний адвокат є експертом в області права. Це твердження повною мірою справедливо для адвокатів нашого бюро, які стануть для Вас надійним захистом і опорою в найскладніших життєвих ситуаціях.

У Вас є необхідність найняти адвоката у кримінальних справах?

Адвокат по уголовным делам в Киеве, уголовный адвокат в Киеве
Адвокат в кримінальному процесі

Якщо до Вас прийшло лихо і когось із близьких хочуть засудити, не впадайте у відчай. Адвокатське бюро «Максима Судзінского» завжди готове прийти на допомогу. Купуючи наші послуги, Ви робите перший крок на зустріч до вирішення Вашої проблеми. Ми впевнені в своїх силах. Ви приходите на консультацію до адвоката і разом визначаєте поставлені цілі. Цих цілей буде дві, бажана і досяжна. Також, обговорюється вартість таких послуг.

Далі, буде укладено договір між Вами та Бюро про надання правової допомоги. У ньому прописані взаємні зобов’язання і вартість. 50% Ви оплачуєте відразу, як авансовий платіж. Зверніть увагу, що в разі неможливості досягнення очікуваного результату, гроші будуть Вам повернуті.

Акцентуємо увагу на тому, що наш підхід строго індивідуальний до кожного випадку. Постійно різні обставини справ не дають нам права діяти за шаблоном. Тому, кожного разу ми змушені розробляти нові підходи для досягнення необхідного результату. Також, інколи остаточна сума може змінюватися, так як іноді виникає потреба в залучені додаткових спеціалістів і консультантів для збору додаткових матеріалів. Як правило, це тягне за собою додаткові витрати, але вони повністю виправдані досягненням бажаного результату.

Наші адвокати в кримінальних справах в Києві

Адвокатське бюро «Максима Студзинского» – це відоме Київське бюро, яке володіє репутацією визнаного фахівця з кримінального права. Нестандартний підхід до відстоювання інтересів наших клієнтів в кримінальних справах призводить до того, що відсоток виграшних справ, супроводжуваних нами, становить 85% від загальної кількості. Ми проводимо ретельний аналіз кожної справи і розробляємо індивідуальну стратегію захисту для нового випадку. Оцінюючи ситуацію, ми спираємося на власний досвід, законні підстави, а також певну недосконалість кримінального процесуального закону. Всі ці заходи і допомагають нам досягати такого високого відсотка перемог.

У нас Ви можете отримати вичерпну консультацію у кримінальних справа

Перед тим, як взятися за справу, наші кримінальні адвокати готові надати кваліфіковану консультацію представникам клієнта. Ви зможете особисто поспілкуватися з адвокатом, дізнатися його краще і задати всі питання, що цікавлять. Також, Ви отримаєте інформацію, чому варто скористатися саме нашими послугами. Ось лише невеликий список переваг наших фахівців:

  1. великі знання в галузі кримінального права;
  2. великий практичний досвід застосування своїх навичок;
  3. швидке включення в роботу вже на стадії досудового розслідування;
  4. ефективна робота по захисту підозрюваного як на досудових заходах, так і в суді;
  5. вміння доводити справу до позитивного рішення суду.

Також, будь-який кримінальний адвокат повинен володіти певними професійними характеристиками, такими як:

  1. особиста харизма;
  2. цілеспрямованість;
  3. винахідливість;
  4. уважність;
  5. активність.

Звичайно, це далеко не повний список, проте будьте впевнені, наш юрист у кримінальних справах знає свою справу і готовий працювати «на знос» до тих пір, поки не доб’ється поставленої мети.

ЗАПИШИТЬСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ