Цивільні справи

Основні види послуг, які надаються адвокатським бюро Максима Студзинского в цивільному процесі:

  • консультація адвоката у цивільних справах в Києві, розробка можливих варіантів захисту Ваших прав та врегулювання суперечок;
  • підготовка і подача аргументованої позовної заяви;
  • представлення та захист інтересів клієнта в суді;
  • оскарження судових рішень в апеляційному та касаційному порядку;
  • представлення інтересів на стадії виконання судового рішення;
  • шлюборозлучні процеси.

Адвокат по цивільних справах, давокат по розлученнямВи зіткнулися з порушенням Ваших прав?

Ми зможемо надати Вам адвокатську допомогу та захистити Ваші інтереси. Звернувшись до нас, Ви знайдете надійного партнера, який діє виключно в Ваших інтересах і якісно робить свою роботу!

Фундаментом нашого успіху є багаторічна робота на ринку адвокатських послуг України, а також безліч отриманих позитивних для нашого клієнта судового рішення.

Успішне завершення справи часто вимагає великої гнучкості. Застосовуючи індивідуальний підхід як основу нашої співпраці і керуючись багаторічним досвідом вирішення проблем, ми зможемо запропонувати Вам кілька варіантів дій в залежності від усіх аспектів вашої справи.

Адвокатське бюро «Максима Студзинского» захистить Вас від протиправних дій з боку представників державних органів, а також юридичних і фізичних осіб, підбере тактику вирішення Ваших проблем, виконає всі необхідні дії для досягнення бажаного результату.

Хочемо звернути Вашу увагу, що своєчасне звернення до досвідченого адвоката може принести серйозні переваги як на стадії мирного врегулювання спору, так і на стадії вирішення спору в судовому порядку і виконання судового рішення.

ЗАПИШИТЬСЯ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ